top of page

Prinášame Vám najširšiu ponuku skupinových cvičení v levickom okrese:

 

 

images_edited.jpg
TRAMPOLÍNKY

Pump 

Pri tranpoliningu ide o najúčinnejší spôsob, ako sa dopracovať k zdraviu, väčšej sile, ohybnosti i štíhlej línii. Trampolining pomáha upraviť krvný tlak, odplaviť toxíny z tela, zlepšiť trávenie a nielen to. Zažijete pri ňom aj dokonalé psychické uvoľnenie. Cvičenie na malej, nízkej, trampolíne je jedno z najúčinnejších aeróbnych cvičení,pri ktorom sa veľmi rýchlo spaľuje telesný tuk a zároveň posilňuje celé telo.
Pravidelným cvičením na trampolíne máte šancu rýchlejšie zhodiť nadbytočné kilogramy,ako pri akomkoľvek inom cvičení.
Pre porovnanie 15 minútové cvičenie na trampolíne sa rovná asi 30
až 45 minútam behu po kopcovitom teréne. Z hľadiska zvyšovania kondície a chudnutia je skákane na trampolíne účinnejšie ako bicyklovanie čirekreačný beh. Čiže ideálne cvičenie pre krásne postavy do plaviek....

 

Pump je cvičenie s činkou, ktoré tvaruje, rysuje a posilňuje celé telo. Často je toto cvičenie brané ako príklad jedného z najrýchlejších spôsobov, ako sa dostať do formy. Intenzívne šesťdesiat minútové návykové cvičenie zasahuje všetky vaše hlavné svalové skupiny pomocou najefektivnejších cvikov, ako sú drepy, kliky, ťahy a tlaky s činkou. Kľúčom je opakovanie s nižšou záťažou, aby svaly boli dlhšie namáhané a tak mohlo dôjsť k tvarovaniu vybraných partií. V spojení s motivačnou hudbou a výberom činiek podľa váhy, získate výsledky, ktoré hľadáte - a rýchlo!
 

TRAMPOLÍNKY S PEŤOM

 

 

 

 

DEEPWORK S HEDI

 

 

 

 

POUND FITNESS

 

 

 

 

TRAMPOLÍNKY S PEŤOM

 

 

 

 

SOM TRÉNING

 

 

 

 

STRONG by Zumba

 

 

 

 

 

bottom of page